Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ ΚΟΙΝΗ VALUE LED 9W Ε27 COOL 2.0 (κατασκευή Κίνα)
1,19 €
διαθέσιμο
ΛΑΜΠΑ ΚΟΙΝΗ VALUE LED 9W Ε27 COOL 2.0 (κατασκευή Κίνα)
| Κατασκευαστής | Red Point |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Τύπος ντουί | E27 |
| Χρώμα λαμπτήρα | 6500K |
| Lumens | 806 LUMENS |
| Μοίρες | 270 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 9W |
| Δέχεται ροοστάτη | Όχι |
| Διαστάσεις | ΥxΠ(mm): 108×60 |
| Εναλλακτικά είδη | 610-29268, 610-29269 |