Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 20W 3000K 1700LM IP44 SENSOR ΛΕΥΚΟΣ
22,41 €
διαθέσιμο
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 20W 3000K 1700LM IP44 SENSOR ΛΕΥΚΟΣ
| Κατασκευαστής | Geyer |
|---|---|
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3000K |
| Lumens | 1700 LUMENS |
| Μοίρες | 120 |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 20W |
| Δέχεται ροοστάτη | Όχι |
| Διαστάσεις | 135x56x147mm |
| Εγγύηση (μήνες) |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι