Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED 30W 4000K 3900LM ΓΚΡΙ
98,05 €
διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED 30W 4000K 3900LM ΓΚΡΙ
| Κατασκευαστής | Geyer |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Χρώμα λαμπτήρα | 4000K |
| Lumens | 3900 LUMENS |
| Μοίρες | 130 |
| Εγκατάσταση | Οροφή |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Στεγανότητα | IP 20 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 30W |
| Δέχεται ροοστάτη | Ναι |
| Τύπος φωτιστικού | Γραμμικό Φωτιστικό |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι