Περιγραφή
INNER AP INC SMD LED 1X3W IP65 SWH 4000K (5.6)
69,43 €
από 2-8 ημέρες
INNER AP INC SMD LED 1X3W IP65 SWH 4000K (5.6)
| Κατασκευαστής | Redo Group |
|---|---|
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Χρώμα λαμπτήρα | 4000K |
| Lumens | 120 LUMENS |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 3W |
| Διαστάσεις | Υ:107mm M:75mm Π:65mm |
| Εγγύηση (μήνες) | |
| Χώρος | Εξωτερικός Χώρος, Μπαλκόνι |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Τύπος φωτιστικού | Απλίκα Τοίχου |
| Εναλλακτικά είδη | 905-9549 |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι