Περιγραφή
Interior ceiling lamp equipped with SMD LEDs, protected against humidity, chromed metal and two blown glass diffusers, transparent in exterior and opal white in interior.
200,61 €
από 2-8 ημέρες
Interior ceiling lamp equipped with SMD LEDs, protected against humidity, chromed metal and two blown glass diffusers, transparent in exterior and opal white in interior.
| Κατασκευαστής | Redo Group |
|---|---|
| Ισχύς | 18W |
| Τύπος φωτιστικού | Πλαφονιέρα |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Χώρος | Μπάνιο |
| Εγγύηση (μήνες) | |
| Διαστάσεις | Δ: (Φ)350mm X (Y)100mm |
| Δέχεται ροοστάτη | Όχι |
| Τάση | 220-230V |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Μοίρες | 85 |
| Lumens | 1120 LUMENS |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3000K |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Εναλλακτικά είδη | 905-01-1452, 905-01-1453 |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι