Περιγραφή
Indoor wall lamp protected against humidity, equipped with SMD LEDs, chromed metal structure with satin PMMA diffuser, equipped with waterproof external driver. Fixing on the mirror with thickness between 4 and 6 mm.
110,37 €
από 2-8 ημέρες
Indoor wall lamp protected against humidity, equipped with SMD LEDs, chromed metal structure with satin PMMA diffuser, equipped with waterproof external driver. Fixing on the mirror with thickness between 4 and 6 mm.
| Κατασκευαστής | Redo Group |
|---|---|
| Ισχύς | 12W |
| Τύπος φωτιστικού | Γραμμικό Φωτιστικό |
| Στυλ | Κλασικό |
| Χώρος | Μπάνιο |
| Εγγύηση (μήνες) | |
| Διαστάσεις | Δ: (M)600mm X (Π)40mm X (Y)22mm |
| Δέχεται ροοστάτη | Όχι |
| Τάση | 220-230V |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Μοίρες | 90 |
| Lumens | 907 LUMENS |
| Χρώμα λαμπτήρα | 4000K |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Υλικό | ΜΕΤΑΛΛΟ |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Εναλλακτικά είδη | 905-01-2293, 905-01-2333, 905-01-2334 |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι