Περιγραφή
ETA AP LED COB 2X6W IP54 DG 4000K(5.6)
74,90 €
από 2-8 ημέρες
ETA AP LED COB 2X6W IP54 DG 4000K(5.6)
| Κατασκευαστής | Redo Group |
|---|---|
| Ισχύς | 6W |
| Τύπος φωτιστικού | Σποτ Εξωτερικά |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Χώρος | Εξωτερικός Χώρος, Μπαλκόνι |
| Εγγύηση (μήνες) | |
| Διαστάσεις | Y:90mm Φ:90mm |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Τάση | 220-230V |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
| Στεγανότητα | IP54 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Lumens | 1134 LUMENS |
| Χρώμα λαμπτήρα | 4000K |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Εναλλακτικά είδη | 905-9590 |

διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι