Περιγραφή
XPI INCAS LED SMD 3W IP65 SW 3000K(Ro)(5.4)
16,08 €
από 2-8 ημέρες
XPI INCAS LED SMD 3W IP65 SW 3000K(Ro)(5.4)
| Κατασκευαστής | Redo Group |
|---|---|
| Τάση | 220-230V |
| Τύπος φωτιστικού | Σποτ Χωνευτά |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Χώρος | Εξωτερικός Χώρος, Μπαλκόνι |
| Εγγύηση (μήνες) | |
| Διαστάσεις | Φ:42.5mm Y:80mm |
| Ισχύς | 3W |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Lumens | 40 LUMENS |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3000K |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Υλικό | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Εναλλακτικά είδη | 905-90040, 905-90041, 905-90043, 905-90044 |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι