Περιγραφή
‘BELIZE’ Φ600*90 60W ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 3CCT (ΚΙΝΑ)
149,51 €
διαθέσιμο
‘BELIZE’ Φ600*90 60W ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 3CCT (ΚΙΝΑ)
| Κατασκευαστής | Red Point |
|---|---|
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Υλικό | ΜΕΤΑΛΛΟ-PVC |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3CCT (3000K-4000K-6500K) |
| Lumens | 7050 LUMENS |
| Εγκατάσταση | Οροφή |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 60W |
| Τύπος φωτιστικού | Πλαφονιέρα |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι