Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ LED 3W ΓΚΡΙ ΜΕ ΘΥΡΑ USB
38,96 €
διαθέσιμο
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ LED 3W ΓΚΡΙ ΜΕ ΘΥΡΑ USB
| Κατασκευαστής | Spotlight |
|---|---|
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3000K |
| Lumens | 240 LUMENS |
| Μοίρες | 10 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Στεγανότητα | IP 20 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 3W |
| Δέχεται ροοστάτη | Όχι |
| Χώρος | Ξενοδοχείο, Υπνοδωμάτιο |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Τύπος φωτιστικού | Απλίκα Τοίχου |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι