Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ LED 2.1W 3000K IP65 ΛΕΥΚΟ
14,89 €
διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ LED 2.1W 3000K IP65 ΛΕΥΚΟ
| Κατασκευαστής | Fos Me |
|---|---|
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Υλικό | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Τύπος ντουί | LED module |
| Χρώμα λαμπτήρα | 3000K |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 2.1W |
| Διαστάσεις | Δ:(Y)125mm X (M)125mm X (Π)27mm |
| Χώρος | Εξωτερικός Χώρος, Μπαλκόνι, Ξενοδοχείο |
| Τύπος φωτιστικού | Απλίκα Τοίχου |

από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι