Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ 2ΧGU10 ΟΒΑΛ UP & DOWN ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
15,57 €
διαθέσιμο
ΑΠΛΙΚΑ 2ΧGU10 ΟΒΑΛ UP & DOWN ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
| Κατασκευαστής | Fos Me |
|---|---|
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Τύπος ντουί | GU10 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Τάση | 220-230V |
| Ισχύς | 35W |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 |
| Διαστάσεις | Δ:(Y)160mm X (M)68mm X(Π)78mm |
| Χώρος | Εξωτερικός Χώρος |
| Τύπος φωτιστικού | Απλίκα Τοίχου |

διαθέσιμο
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
από 2-8 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι